108

Peugeot 108 je malý kompaktní vůz ideální pro jízdu ve městě. Originalita a výrazná odlišnost tohoto městského vozu jsou patrné na první pohled ve verzi hatchback i u verze s plátěnou střechou.

Nový Peugeot 108 je zosobněním současných módních trendů a okouzlující elegance. Jeho soistikovaná kompaktní silueta s dynamickými křivkami a pečlivě promyšlenými detaily zaručeně upoutá pozornost vašeho okolí. Technologicky dokonale propracované přední světlomety přesně lícují s karoserií vozu a jejich tmavé zabarvení v kombinaci s chromem a LED lištou denních světel dodává vozu elegantní a ušlechtilý charakter. Výrazná zadní světla s integrovanou funkcí couvacího a mlhového světla mají siluetu třech drápů, které se vynořují na povrch karoserie. Peugeot 108 je vybaven nejmodernějšími technologiemi a prostředky konektivity, kterými Vám usnadní a zpříjemní život ve městě.

Technologie a vybavení vozu

Velký dotykový displej 7’’ Vám nabídne intuitivní a permanentní možnosti propojení a při řízení vozu Vám poskytne užitečné informace. S techologoií Mirror Screen se displej stává zrcadlem vašeho chytrého telefonu. Multimediální soubory i aplikace z Vašeho kompatibilního mobilního telefonu tak můžete pohodlně ovládat přímo na dotykovém displeji svého vozu. Pro usnadnění parkování můžete na dotykovém displeji sledovat i prostor za vozem snímaný zadní kamerou. Displej dále plní funkci interface pro rádio, palubní počítač a nastavení parametrů vozu.

Systém pro bezklíčový přístup a nastartování vozu umožňuje jednoduše odemknout a zamknout vůz a motor nastartovat pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop. Automatická klimatizace optimálním způsobem reguluje teplotu v kabině vozu, intenzitu, rozptyl a přívod externího vzduchu.

Nový Peugeot 108 je vybaven pětistupňovou manuální nebo automatizovanou převodovkou ETG5 a při řízení vám poskytne maximální potěšení a komfort. Řízená převodovka spojuje pohodlí plně automatického ovládání s potěšením při manuálním způsobu řazení převodových stupňů pomocí ovladačů na volantu.

Peugeot 108 nabízí zavazadlový prostor, který je na tuto kategorii opravdu velkorysý. Základní objem 243 l (196 dm3 VDA) lze sklopením opěradel zadních sedadel dělených v poměru 50/50* zvětšit až na 868 l (780 dm3 VDA).

Verze Peugeot 108 TOP!

Nový model Peugeot 108 přináší i další novinku ‑ širokou skládací plátěnou střechu, s níž budete život ve městě objevovat z úplně jiného úhlu pohledu.

Stahovací plátěná střecha je elektricky ovládaná, zakrývá téměř celou délku střechy a stáhnout si ji můžete do libovolné polohy. Pro zajištění maximálního komfortu se po otevření střechy automaticky vysune spojler, který omezuje proudění vzduchu v kabině. Barvu plátna stahovací střechy si můžete vybrat ze 3 odstínů: černá, šedá nebo exkluzivní ialová Red Purple.

Více informací o voze se dozvíte v dokumentech:

*Některé funkce jsou dostupné podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo nejsou k dispozici.

Další vozy z této třídy

Objednat testovací jízdu
Mám zájem o obchodní nabídku
Menu