208

Nový Peugeot 208 nezapře svou silnou osobnost. Na první pohled zaujme nízkou elegantní siluetou, dlouhou kapotou a smyslnými křivkami. Jeho ostře řezané čisté linie jsou zvýrazněny kontrastní střechou Black Diamond, okenními lištami a lemováním podběhů kol v lesklé černé barvě a hliníkovými koly s výbrusem. V interiéru tohoto nového městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D a pod kapotou benzinový, dieselový nebo elektrický motor.

Expresivní příď nového Peugeot 208 zaujme velkou chromovanou maskou, moderním pohledem Full LED světlometů s typickou kresbou třech drápů a stále zářícími denními LED světly*. Dynamická záď vozu je osazena 2 spojlery, z nichž jeden pomáhá ke snižování spotřeby a druhý zlepšuje jízdní vlastnosti vozu.

Technologie a vybavení vozu

V kabině vozu Vás upoutá konfigurovatelná digitální 3D přístrojová deska a velký 10″ HD dotykový displej*. Přístrojová deska zobrazuje informace ve formě hologramu do zorného pole řidiče. Informace o vozidle a jízdě jsou promítány ve 2 úrovních v závislosti na jejich významu nebo naléhavosti (bezpečnost, asistenční systémy řízení, navigace). S Pack LED Ambiance si navíc můžete barevně přizpůsobit prostředí ve Vašem voze  – na výběr máte z 8 různých doprovodných barev. Velký barevný dotykový HD displej*, který je k dispozici v kombinaci s Navigací 3D, je možné ovládat pomocí ovladačů na volantu či jednoduše sedmi klávesami „Toggles switches“ umístěnými na palubní desce. Díky funkci Mirror Screen* můžete v nové 208 využívat také Apple CarPlayTM, Android Auto nebo MirrorLink®.

V městském voze Peugeot 208 se o Vaši bezpečnost a pohodu při řízení stará celá řada inteligentních asistenčních systémů. Kromě jiných například PEUGEOT Drive Assist*, který:

  • kontroluje jízdní dráhy vozu s volbou pozice v jízdním pruhu,
  • rozpoznává  dopravního značení, a
  • kontroluje rychlosti a bezpečné vzdálenosti mezi za sebou jedoucími vozy.

Výkonové parametry a účinnost podvozku jsou u 208 na vynikající úrovni. Bezvadná směrová stabilita, optimální hmotnost, výborná ovladatelnost i akustický a tepelný komfort, to jsou hlavní přednosti nového Peugeot 208, které Vám dají zažít nezapomenutelné jízdní zážitky. Nový Peugeot 208 je vybavený modulární platformou CMP (Common Modular Platform – společná modulární platforma) / eCMP (Efficient Modular Plateform – efektivní modulární platforma), která Vám dává možnost volby mezi spalovacím (benzinovým nebo dieselovým) a elektrickým motorem.

E-208

Peugeot e-208 vybavený elektromotorem svému řidiči nabízí stimulující jízdní zážitky a otevírá mu nové možnosti mobility. Atraktivní elektromobil e‑208 Vás okamžitě okouzlí. Od spalovacích verzí se odlišuje exkluzivními prvky, které jsou odrazem moderního stylu a technologické vyspělosti. V exteriéru ho zdobí monogram „e“ a dichroické logo. V interiéru Vás zase zaujme elegantní šedé kombinované čalounění Alcantara©*. Informace důležité pro řízení se zobrazují na digitální 3D přístrojové desce nebo ve formě hologramů v zorném poli řidiče.

Nový elektromotor s výkonem 100 kW (136 k) a okamžitým točivým momentem 260 Nm je zárukou potěšení a intenzivních jízdních zážitků v tichém a komfortním prostředí nového elektrického vozu. Nová modulární platforma pro elektromobily e‑CMP od počátku počítala se zabudováním vysoce výkonné baterie s kapacitou 50 kWh. Proto nedošlo ke zmenšení prostoru v kabině ani v zavazadelníku.

Více informací o voze se dozvíte v dokumentech:

*Některé funkce jsou dostupné podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo nejsou k dispozici.

Další vozy z této třídy

    Jméno a příjmení*
    Telefonní číslo*
    Vaše zpráva