508

Peugeot 508 je luxusní pětidveřový fastback s odvážným designem, dokonalou architekturou a špičkovou technologickou výbavou, který vám nabídne jedinečné potěšení z jízdy. Nízko posazená dynamická silueta, impozantní příď, sebevědomý vzhled a vypracované proporce to jsou charakteristické znaky nového Peugeot 508.

Technologie a vybavení vozu

Usedněte do Peugeot i‑Cockpit® a chopte se řízení. Vizionářsky řešené místo řidiče překvapí kompaktním volantem, vyvýšenou digitální přístrojovou deskou s možností vlastní konfigurace a kapacitním 10’’ HD dotykovým displejem. Vnímejte komfort vícebodových masážních sedadel doplněný dokonalým zvukem systému Hi‑Fi FOCAL®.* Okamžiky strávené za volantem nového vozu 508 získají dosud nepoznané rozměry.

Díky efektivitě motorů PureTech Euro 6.2 a BlueHDi a účinnosti automatické 8st. převodovky EAT8* je nový Peugeot 508 schopen nabídnout pozoruhodný výkon a přitom udržet emise CO a spotřebu paliva na příznivé úrovni.

Technologie Night Vision založená na použití infračervené kamery umožňuje lépe rozpoznat chodce nebo zvěř na vozovce.* Ke zkvalitnění jízdy vám pomáhá přesné vedení stopy, příjemné řízení a příkladná směrová stabilita podpořená řízenými tlumiči.

Více informací o voze se dozvíte v dokumentech:

*Některé funkce jsou dostupné podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo nejsou k dispozici.

Další vozy z této třídy

    Jméno a příjmení*

    Telefonní číslo*

    Vaše zpráva

    Menu