Expert Furgon

Užitkový vůz Peugeot Expert Furgon má celou řadu předností, které vám usnadní vaše každodenní pracovní povinnosti a splní všechny profesní požadavky. S jeho moderními motory vás každý den čeká pohodlné řízení podpořené efektivními výkony.

Technologie a vybavení vozu

Výrazný design modelu Peugeot Expert jasně vyjadřuje robustnost a moderní charakter tohoto nového vozu.
Na výběr máte ze třech délek karoserie, včetně v této kategorii ojedinělé verze L1, která měří pouze 4,60 m. Kompaktní verze Peugeot Expert L1 o délce 4,60 m má ideální rozměry pro snadný pohyb v městském provozu. Navíc můžete počítat i s jejími dalšími přednostmi – užitečnou hmotností až 1 400 kg, objemem přepravního prostoru 5,1 m3 a užitečnou délkou 3,32 m.

Peugeot Expert se přizpůsobil také dnešním podmínkám parkování. Jeho výška standardně nepřesahuje 1,90 m a vy tak můžete bez omezení zaparkovat na kterémkoliv parkovišti nebo v podzemních garážích. Dále je vybavený například otvorem v přepážce Moduwork*, díky němuž lze na rovné podlaze přepravovat předměty o délce až 4 m a současně zůstávají zachována 2 místa spolujezdce vpředu. Otestujte jeho nákladový prostor o objemu 6,6 m3 a boční posuvné dveře s hands‑free ovládáním*, inovativní funkci, která vám velmi usnadní nakládání a vykládání zboží a přepravovaných předmětů.

Na palubě vozu Peugeot Expert vás čeká jízdní komfort prvotřídní úrovně. Motory BlueHDi s výkonem od 95 k do 180 k a točivým momentem 400 Nm* obsluhované novou automatickou převodovkou EAT6 jsou příslibem příjemného řízení, nejnižších hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 v kategorii a velmi příznivých provozních nákladů se servisním intervalem 40 000 km nebo 2 roky.

PEUGEOT e-Expert

Objevte nový užitkový vůz PEUGEOT e-Expert a výhody elektromotoru. Elektrický užitkový vůz e-Expert si zachoval veškeré přednosti klasické verze se spalovacím motorem. Užitkový elektromobil může být vybaven vysokonapěťovou baterií s kapacitou 50 kWh umožňující dojezd až 230 kmi (dle metody WLTP) nebo baterií 75 kWh s maximálním dojezdem až 330 km (dle WLTP). Podle svých preferencí můžete volit mezi dvěma palubními nabíječkami, sériově dodávanou jednofázovou nabíječkou 7,4 kW nebo třífázovou o výkonu 11 kW dodávanou na přání.

Více informací o voze se dozvíte v dokumentech:

*Některé funkce jsou dostupné podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo nejsou k dispozici.

Další vozy z této třídy

    Jméno a příjmení*
    Telefonní číslo*
    Vaše zpráva