Partner

Robustní vzhled vozu Peugeot PARTNER disponuje energickými liniemi a potěší vás svou praktičností. Pokud užíváte vůz k práci, jistě oceníte možnost ho nakonfigurovat, aby přesně vyhovoval vašim představám a požadavkům

Praktický zvenčí i zevnitř

Praktický ale zároveň elegantní Peugeot Partner vás zaujme na první pohled. Vpředu vynikne robustní příď s vertikální maskou chladiče a propracovanými světlomety. Kapota vozu je krátká a horizontální a se zvýšenými liniemi oken působí vyváženým dojmem. Přední a zadní zkosené části směřují symetricky proti sobě a utváří finální siluetu vozu. Dvoukřídlové dveře jen podtrhují mohutnost vozu.

Peugeot Partner se nabízí ve dvou délkách. Verze L1 o celkové délce 4,40 m disponuje ložnou délkou 1,81 m, která umožňuje naložení dvou europalet. U verze L2 činí délka 4,75 m, přičemž délka ložné plochy je 2,16 m. V Peugeot myslíme na vaši bezpečnost, a proto je součástí povinné výbavy síť zabraňující posunu nákladu otvorem pro přepravu dlouhých předmětů k řidiči.

K práci i zábavě

Podle zvolené verze může být vůz vybaven nastavitelnou lavicí Multiflex, která  umožňuje různé uspořádání vnitřního prostoru. Vpředu tak mohou cestovat tři osoby a díky tomu, že je klasická parkovací brzda nahrazena elektrickou, je prostřední sedadlo širší a zároveň pohodlnější. Pokud váš vůz slouží jako pojízdná kancelář, jistě oceníte možnost sklopit opěradlo prostředního sedadla a využít otočnou psací desku, kterou lze nasměrovat k řidiči nebo ke spolujezdci. Peugeot Partner nabízí také řadu odkládacích prostorů, které jsou prakticky umístěny po celé kabině. Uzamykatelný prostor vám například poskytne podsedák prostředního sedadla.

Bezpečně především

I přesto, že trávíte na cestách spoustu času, může být pro vás cestování ve voze Partner příjemným zážitkem. Technologie Mirror Screen vám umožní ovládat  kompatibilní funkce na vašem telefonu přes 8’’ barevný dotykový displej. Peugeot Partner navíc myslí na vaše bezpečí a díky funkci Surround Rear Vision budete mít přehled o vašem okolí.

Systém zahrnuje tři funkce:

  • boční pohled na stranu spolujezdce a sledování mrtvého úhlu,
  • pohled do dálky v ose vozu nahrazující vnitřní zpětné zrcátko,
  • zadní parkovací kameru.

Indikátor přetížení je v kategorii užitkových vozů dalším inovativním prvkem výbavy. Tato nová palubní funkce vás informuje, pokud překročíte maximální povolenou hmotnost nebo zatížení přední a zadní nápravy. Při jízdě v noci pak oceníte Automatické přepínání dálkových světlometů na potkávací a naopak. Systém sledování pozornosti řidiče prostřednictvím kamery (Driver Attention Alert) dokáže analyzovat pohyby volantu. Pokud systém zjistí pokles vaší pozornosti, upozorní vás zvukovým a vizuálním signálem.

Tyto a další systémy vám zajistí pohodovou a bezpečnou jízdu.

Více informací o voze se dozvíte v dokumentech:

Další vozy z této třídy

    Jméno a příjmení*
    Telefonní číslo*
    Vaše zpráva