Rifter

Multifunkční vůz Peugeot Rifter je spolehlivý ale zároveň stylový za všech okolností. Robustní design, technologicky vyspělý interiér a velkorysá prostornost je příslibem nevšedních zážitků, které si s tímto vozem nesmíte nechat ujít.

Nekompromisní design

Robustní, přitom živý; výkonný, přitom elegantní.. Rifter je symbolem všestrannosti a neomezených možností. Nový model vozu si propůjčil designové a funkční vlastnosti vozu SUV – krátká a vysoká kapota, zvýšená světlá výška, velká kola a široké prahové lišty. LED světla s vertikální maskou chladiče, uprostřed níž vás upoutá logo značky, dávají vyniknout dynamické kompaktní siluetě. I nejmenší detaily jako kryty podvozku v barvě hliníku nebo střešní lišty podtrhují jeho výraznost. Střešní nosiče dokonale splynou s vozem a symetricky zkosené rohy dveří i oken dodávají vozu nový styl. Zadní část odhaluje široké dveře, které poskytují vstup do objemného zavazadlového prostoru.  Boční posuvné dveře s širokým přístupem a stahovacími zatmavenými okny otevírají pohled do interiéru, který má co nabídnout.

Multifunkční a přizpůsobivý

Peugeot Rifter se přizpůsobí vašim požadavkům. Nabízí se v 5 nebo 7místné verzi. Volba umístění sedadel už je na vás. Přední sedadlo spolujezdce, zadní lavice nebo 3 samostatná zadní sedadla s funkcí Magic Flat umožňuje složení do podlahy a  3. řada poskytuje  2 samostatná vyjímatelná sedadla. Otevíratelné zadní okno a nízký práh nabízí optimální využití zavazadlového prostoru. Střecha s elektricky ovladatelnou sluneční clonou společně s osvětlením interiéru zajistí dostatek světla přesně podle vašich představ. Praktické odkládací prostory naleznete například ve středovém stropním panelu, ve stropní  či podlahové schránce, středové konzoli, a vsadit můžete na klasiku v podobě přihrádky v přední části vozu.

Za volantem

Usedněte za volant a užijte si jedinečnou jízdu. Díky kompaktnímu volantu s integrovanými ovladači, zvýšené přístrojové desce a dotykovému  8’’ displeji bude řízení zábavné, ale zároveň  zcela intuitivní. 3D navigace je propojená s hlasovým ovládáním, což vám nejen usnadní cestování, ale zároveň umožní plně se věnovat řízení. Telefon jednoduše propojíte s vozem a kompatibilní aplikace se zobrazí přímo na displeji vozu. K nabití telefonu už díky magnetické indukci nebudete potřebovat kabel. Komfort při jízdě či parkování vám poskytne celá řada asistenčních systémů řízení.

Více informací o voze se dozvíte v dokumentech:

Další vozy z této třídy

Objednat testovací jízdu
Mám zájem o obchodní nabídku
Menu