e-Traveller

Nový elektrický velkoprostorový vůz Peugeot e-Traveller přímo vyzývá k cestám za zábavou či volnočasovými aktivitami. Užijte si výjimečný zážitek z jízdy se 100% elektrickým pohonem.

Peugeot e-Traveller je vůz se silným charakterem, jehož moderní vzhled mu dodává na eleganci.

Přizpůsobí se veškerým vašim potřebám a je k dispozici ve 3 délkách (Compact, Standard a Long) v konfiguraci od 5 do 8 míst. Objem zavazadlového prostoru dosahuje až 1 500 l při 8místném provedení nebo až 3 000 l v konfiguraci s 5 místy.

Design

Specifická maska nového elektromobilu Peugeot e-Traveller zdobená dichroickým logem lva poukazuje na příslušnost k nejnovějším elektromobilům PEUGEOT.

Pro pohodlnější dobíjení je zásuvka umístěna v levém předním blatníku.

Na zádi najdeme kromě specifického nápisu „e-Traveller“ opět dichroické logo lva se zelenomodrými odlesky, které jasně identifikuje elektrickou verzi.

S vozem e-Traveller se velmi snadno parkuje a ani nízkoemisní zóny evropských měst pro něj nejsou žádný problém. Jeho výška do 1,90 m mu umožňuje neomezený vjezd na krytá parkoviště i do podzemních garáží

Technologie a vybavení

Inovovaný sdružený přístroj vozu Peugeot e-Traveller zobrazuje na 3,5″ barevném displeji důležité informace, které oceníte při řízení elektromobilu, jako je aktuální dojezd či režim baterie (NABÍJENÍ/ECO/POWER).

Na velkém centrálním dotykovém displeji můžete snadno ovládat veškeré funkce vozu pomocí zkratky a můžete přehledně vizualizovat tok elektřiny. Tlačítko „e-Toggle“ nabízí okamžitý přístup k ovládacím prvkům elektrické automatické převodovky. Volit můžete mezi třemi jízdními režimy: ECO, NORMAL a POWERi. Sériově dodávaná elektrická parkovací brzda je plně automatická, a proto se velmi snadno používá

Dojezd vozu Peugeot e-Traveller vám umožní ujet až 330 km podle metody WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, v překladu: celosvětově sladěný zkušební postup pro osobní vozy). Protokol WLTP poskytuje uživatelům přesnější a realističtější představu o dojezdu podle skutečného používání vozu.

*Některé funkce jsou dostupné podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo nejsou k dispozici.

Další vozy z této třídy

    Jméno a příjmení*
    Telefonní číslo*
    Vaše zpráva