akce poprodejní servis

Akční nabídky poprodejního servisu

Přicházíme s atraktivními akčními nabídkami poprodejního servisu, která vám pomohou s péčí o váš vůz Peugeot. Podívejte se, co všechno jsme si pro vás připravili:

Sleva 30 % na zimní příslušenství

S naší akcí získáte kvalitní koberečky,  vany do kufru a střešní boxy či nosiče lyží se slevou 30 %. Vyberte si z naší rozmanité nabídky a vybavte se s námi.

Sezónní prohlídka za zvýhodněnou cenu

Využijte naší nabídky a objednejte si sezónní prohlídku za 499 Kč vč. DPH. Náš tým zkušených mechaniků provede kontrolu 20 bodů  a postará se, aby vaše vozidlo bylo připraveno na všechny výzvy.

TIP:  Pro případné opravy můžete využít slevy až 25 % na originální náhradní díly v rámci věrnostního programu „Každý věk má své výhody“.

Sleva 20 % na tažné zařízení

Zvyšte přepravní kapacitu svého vozu a táhněte bezpečně vozík či obytný přívěs, loď nebo třeba nejrůznější pracovní stroje pomocí originálního tažného zařízení, které bylo vyrobeno přímo na míru vozům Peugeot! Využijte naší akční nabídky a získáte tažné zařízení se slevou 20 % a rovněž 15% slevu na kompatibilní elektrické kabely. S našimi kvalitními produkty budete mít jistotu bezpečného a pohodlného tažení.

Naše tažná zařízení splňují evropskou směrnici ECE 55, odpovídají přísným bezpečnostním normám a jsou spolehlivější než neoriginální systémy. Vaše bezpečnost je naší prioritou!

V nabídce máme 2 varianty tažných zařízení:

  • Tažné zařízení demontovatelné bez nářadí (systém RDSO) je důmyslné a velmi praktické. Montáž i demontáž koule s čepem bez použití nářadí trvá několik sekund, přičemž vaše vozidlo snadno získá zpět svůj ničím nerušený vzhled.
  • Tažné zařízení s odnímatelným kulovým čepem tvaru labutího krku je jednoduchým a velmi běžným typem tažného zařízení nabízejícího nejlepší poměr cena/kvalita. Vyznačuje se rychlou montáží i demontáží koule s použitím běžného nářadí.

Roční prodloužená asistence

Abychom vám zajistili klidné a bezstarostné cestování po celý rok, nabízíme vám roční prodlouženou asistenci. Stačí se k nám připojit a my se postaráme o vaše potřeby na cestách. S naší asistencí budete mít jistotu, že nezůstanete nikdy na holičkách.

Přijeďte s vozem jakéhokoli stáří* na pravidelnou servisní prohlídku a získejte asistenční služby na 1 rok za zvýhodněnou cenu 399 Kč vč. DPH.

*Platí pro vozy s nájezdem do 250 000 km.

Nenechte si ujít tyto skvělé nabídky a navštivte náš poprodejní servis ještě dnes. Vaše bezpečnost a spokojenost jsou pro nás na prvním místě.

Potřebujete poradit?

Neváhejte se nám ozvat. Ve VETO CZ jsme připravení Vám s čímkoliv pomoci.