Objednání servisní prohlídky

Servisní smlouvy Optiway

Prostřednictvím servisních smluv Optiway máte zajištěnou údržbu a servis Vašeho vozidla až na 8 let dopředu – bez starostí, od asistence až po opravu závady. Vybírat můžete ze tří smluv přizpůsobených Vašim potřebám.

Optiway Garance

Se smlouvou Optiway Garance si prodloužíte smluvní záruku a získáte jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídatelných událostí. K dispozici je Vám také služba Peugeot Assistance po 24 hodin denně 7 dní v týdnů.

Smlouva dále zahrnuje veškeré díly a práce, které jsou potřebné k odstranění mechanických, elektrických nebo elektronických závad po uplynutí záruky; zapůjčení náhradního vozidla (až na 4 pracovní dny) a ubytování v místě v případě, že je Váš vůz nepojízdný (až 3 noci pro řidiče i spolucestující).

Servisní smlouvu Optiway Garance můžete uzavřít kdykoliv v průběhu prvních 18 měsíců trvání smluvní garance Vašeho vozu (pokud má vozidlo najeto méně než 40 000 km).

Roční paušál je od 1 307 Kč

Délka trvání smlouvy je až 96 měsíců nebo od 40 000 do 200 000 ujetých kilometrů. Je pouze na Vás, kterou variantu si vyberete.