Objednání servisní prohlídky

Servisní a kontrolní prohlídky

Pravidelná prohlídka vozu

Pravidelné prohlídky jsou nezbytnou součástí údržby Vašeho vozu. Pro jeho správné fungování je důležité dodržovat předepsaný program údržby. Interval a obsah pravidelných prohlídek zároveň naleznete v servisní knížce Vašeho vozu.

Frekvence prohlídek je závislá:

  • na počtu ujetých kilometrů,
  • stáří vozu,
  • typu motoru, a
  • stylu Vašeho řízení.

Co zahrnuje pravidelná prohlídka?

Při pravidelné prohlídce provedeme kontrolu interiéru vozu (např. klaksonu či ruční brzdy), data expirace sady; spodní části vozu (např. brzdové komponenty i díly řízení); těsnosti okruhů a převodovky; vizuální kontrolu snímačů. Dále zajistíme diagnostiku řídících jednotek, výměnu palivového a pylového filtru, výměnu motorového oleje a výměnu olejového filtru.

Součástí prohlídky je také zkušební jízda s Vašim vozem, abychom Vám auto předali opravdu v perfektním stavu.

Jak postupovat při zajištění prohlídky Vašeho vozu?

Jakmile nastane termín pravidelné prohlídky, obraťte se na nás prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo vyplněním formuláře na webových stránkách. My se Vám ozveme ještě tentýž den a domluvíme s Vámi termín Vaší návštěvy. V daný den a čas se dostavíte se svým vozem k nám do prodejny a předáte nám vůz ke kontrole. Provedeme nacenění potřebných úkonů včetně materiálů a předáme Vám ho ke schválení. V případě, že v průběhu servisu dojde k nutnosti dalších servisních prací, budeme Vás o všem informovat. Naši technici provedou potřebné práce a jakmile bude Váš vůz připraven k odvozu, informujeme Vás a vy si vůz ve smluvený termín vyzvednete.

Více informací o pravidelné prohlídce se dozvíte v brožuře k pravidelné prohlídce.

Ceník základního programu údržby Peugeot je k dispozici zde.