Financování a pojištění

Rádi byste si pořídili nový vůz a nemáte k dispozici dostatek finančních prostředků? Využijte značkové financování Peugeot Finance.

Naši prodejci Vám rádi poskytnou odbornou pomoc a doporučí Vám nejvhodnější způsob financování nákupu vozu či jeho opravy. Ke všem klientům přistupujeme vždy individuálně a proto Vám rádi sjednáme nabídku přímo na míru. K financování Vašeho vozu můžete využít spotřebitelský úvěr nebo operativní leasing.

Cestujte s klidem a jistotou, Peugeot pojištění se o Vás postará. S havarijním pojištěním nehradíte žádnou spoluúčast a s GAP máte jistotu, že za Váš vůz i po nehodě dostanete jeho plnou pořizovací hodnotu.

Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr na pořízení Vaše vozidla je účelovým úvěrem poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta.

Výhodou spotřebitelského úvěru jsou nízké měsíční splátky (ve srovnání se standardním úvěrem), akontace již od 0 % a možnost odpočtu DPH.

Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.

Peugeot operative lease

Jde o obchodní vztah ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem (klientem), kdy klient hradí pouze nájemné a úroky z nájemného za pronajímaný vůz, nikoliv však celou hodnotu vozu.

Leasingová smlouva se uzavírá se na relativně krátkou dobu. Zpravidla je tato doba kratší než je doba životnosti a odepisování vozidla. Po ukončení smlouvy zůstává vůz nadále v majetku leasingového pronajímatele. Klient si od něj auto pouze pronajímal.

Výhody operativního leasingu jsou:

 • nehradíte počáteční akontaci, máte jistotu výše měsíční splátky po celou dobu trvání smlouvy, nedochází k daňovým ztrátám, jelikož splátka je nákladovou položkou a tedy plně daňově odečitatelná, částka za pronájem nevstupuje do aktiv a nemá vliv na ROA,
 • máte rovnoměrné cash-flow,
 • vozidlo je ve správě leasingové společnosti, nemusíte se tedy o nic starat,
 • leasingová společnost nese riziko zůstatkové hodnoty vozu,
 • máte záruku neustále obnovy vozového parku,
 • nemusíte se starat o odkup, o ten se postará leasingová společnost po ukončení smlouvy.

Jak získat vůz na operativní leasing?

 1. Vyberete si vůz z nabídky vozů Peugeot.
 2. Požádáte svého prodejce o nabídku financování.
 3. Doložíte potřebné doklady a vyčkáte na schválení smlouvy.
 4. Podepíšete smlouvu o nájmu vozidla mezi Vámi a leasingovou společností.
 5. Vyčkáte na kontakt ze strany prodejce, který Vám sdělí datum předání vozu.
 6. Odjedete v novém voze.

Peugeot Pojištění

Havarijní pojištění

Peugeot Pojištění Vám ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa nabízí havarijní pojištění, se kterým v případě nehody neplatíte žádnou spoluúčast. Za cenu havarijního pojištění s 5% spoluúčastí získáváte výhodu ve formě 0% spoluúčasti v případě nehody.

Výhody Peugeot Pojištění:

 • Bezplatný odtah k nám do salonu
 • Zajištění profesionální opravy
 • Bez povinnosti hradit spoluúčast

Součástí Peugeot havarijního Pojištění je také pojištění na poškození vozidla zvířetem a živelní pojištění.

Možnost připojištění NA100PRO, kdy v případě nezaviněné nehody se Vám postaráme o úhradu škody bez uplatnění amortizace a dostanete náhradní vozidlo po celou dobu opravy.

GAP – Pojištění proti ztrátě hodnoty vozidla

GAP je volitelným připojištěním k havarijnímu pojištění, které kryje např. proti totální škoděodcizení a kryje spoluúčast.

Produkt GAP nabízíme ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa a je součástí splátek financování vozu.

Výhody GAP:

 • Pokud Vám bude vůz odcizen nebo na něm dojde k totální škodě, obdržíte plnou pořizovací cenu vozu (bez GAP je plnění pouze ve výši obvyklé ceny (cena, za kterou je možné daný automobil, daného stáří pořídit na trhu)).
 • Při odcizení nebo totální škodě neplatíte žádnou spoluúčast na havarijním pojištění.