Historie společnosti

Rádi byste si pořídili nový vůz a nemáte k dispozici dostatek finančních prostředků? Využijte značkové financování Peugeot Finance.

Naši prodejci Vám rádi poskytnou odbornou pomoc a doporučí Vám nejvhodnější způsob financování nákupu vozu či jeho opravy. Ke všem klientům přistupujeme vždy individuálně a proto Vám rádi sjednáme nabídku přímo na míru.

K financování Vašeho vozu můžete využít spotřebitelský úvěr nebo operativní leasing.

Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr na pořízení Vaše vozidla je účelovým úvěrem poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta.

Výhodou spotřebitelského úvěru jsou nízké měsíční splátky (ve srovnání se standardním úvěrem), akontace již od 0 % a možnost odpočtu DPH.

Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.

Peugeot operative lease

Jde o obchodní vztah ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem (klientem), kdy klient hradí pouze nájemné a úroky z nájemného za pronajímaný vůz, nikoliv však celou hodnotu vozu.

Leasingová smlouva se uzavírá se na relativně krátkou dobu. Zpravidla je tato doba kratší než je doba životnosti a odepisování vozidla. Po ukončení smlouvy zůstává vůz nadále v majetku leasingového pronajímatele. Klient si od něj auto pouze pronajímal.

Výhody operativního leasingu jsou:

 • nehradíte počáteční akontaci, máte jistotu výše měsíční splátky po celou dobu trvání smlouvy, nedochází k daňovým ztrátám, jelikož splátka je nákladovou položkou a tedy plně daňově odečitatelná,částka za pronájem nevstupuje do aktiv a nemá vliv na ROA,
 • máte rovnoměrné cash-flow,
 • vozidlo je ve správě leasingové společnosti, nemusíte se tedy o nic starat,
 • leasingová společnost nese riziko zůstatkové hodnoty vozu,
 • máte záruku neustále obnovy vozového parku,
 • nemusíte se starat o odkup, o ten se postará leasingová společnost po ukončení smlouvy.

Jak získat vůz na operativní leasing?

 1. Vyberete si vůz z nabídky vozů Peugeot.
 2. Požádáte svého prodejce o nabídku financování.
 3. Doložíte potřebné doklady a vyčkáte na schválení smlouvy.
 4. Podepíšete smlouvu o nájmu vozidla mezi Vámi a leasingovou společností.
 5. Vyčkáte na kontakt ze strany prodejce, který Vám sdělí datum předání vozu.
 6. Odjedete v novém voze.

Varianty Peugeot Operative Lease

Operativní leasing bez služeb

Součástí měsíční finanční splátky jsou nájemné, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, pojištění čelního skla, silniční daň, poplatky za rádio a on-line reporting Fleet Monitor.

Full-service leasing

Součástí měsíční splátky jsou nájemné,  havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, pojištění čelního skla, servisní náklady, pneuservis, asistenční služby, tankovací karty, náhradní vozidlo, veškeré poplatky a daně (dálniční, silniční a poplatky a rádio), pojištění právní ochrany vozidla, doplňková pojištění (zavazadla, úraz,…) a on-line reporting Fleet Monitor.

Peugeot Relax

Pro vybrané verze osobních a užitkových vozů lze využít nabídku operativního leasingu Peugeot Relax.

Peugeot Relax pro osobní vozy je operativní leasing určený pro soukromé osoby. Doba nájmu vozidla je 36 nebo 48 měsíců. Nájemné zahrnuje povinné i havarijní pojištění včetně GAP.

Více informací naleznete v brožuře Peugeot Relax – osobní vozy. 

Peugeot Relax pro užitkové vozy a minibusy je operativním leasing pro užitková vozidla. Doba nájmu vozidla je 24 nebo 36 měsíců. Nájemné zahrnuje povinné i havarijní pojištění včetně GAP

Více informací naleznete v brožuře Peugeot Relax – užitkové vozy a minibusy.