Nový Expert

Nový Peugeot Expert přináší do segmentu užitkových vozů špičkovou kombinaci praktičnosti, výkonu a moderního designu. Jeho dynamické linie a robustní konstrukce nejenže zajistí efektivní přepravu nákladu, ale také přitahují pozornost svou estetikou. Interiér je navržen s důrazem na komfort a ergonomii, nabízí velkorysý prostor pro řidiče i pasažéry a praktické odkládací prostory pro všechny potřeby pracovního dne.

Nový Expert disponuje pokročilými technologiemi, včetně moderních systémů asistence řidiče a konektivity, které zvyšují bezpečnost, efektivitu a pohodlí při jízdě. Jeho široká škála motorů zahrnuje ekonomické dieselové varianty, které splňují nejnovější emisní normy, což podporuje uživatelsky příznivé provozní náklady.

Nový EXPERT odpovídá veškerým profesním potřebám.

Má velmi osobitý reprezentativní vzhled, je vybaven moderními palubními technologiemi. Nabízí dieselový či 100% elektrický motor. Jeho dojezd v elektrické verzi dosahuje 328 km dle WLTP.

peugeot-expert

Diesel

 • Motorizace: 1.5 nebo 2.0 BlueHDi (120 / 145 / 180 k)
 • Dvě délky L2 a L3, 5.3 a 6.1 m3 ložný prostor
 • Užitečná hmotnost přes 1 300 kg

Elektromobil

 • Dojezd v plně elektrickém režimu: až 328km WLTP
 • Dojezd 328 km WLTP s baterií o kapacitě 75 kWh a dojezd 224 km WLTP s 50kWh baterií. Doba dobíjení: 30 až 45 minut pro obnovu 80 % dojezdu
 • Kombinované emise CO2: 0 g/km
 • Výkon: 100 kW (136 k)

Peugeot expert combi, speciálně navržený pro osobní přepravu

Nový Expert Combi je velmi praktický a beze zbytku naplňuje veškeré profesní požadavky. Různé konfigurace sedadel zajistí optimální pohodlí všem cestujícím.

Díky variabilnímu uspořádání interiéru a dvěma délkám karoserie – L2 (4,98 m) nebo L3 (5,33 m) – odpovídá specifickým firemním nárokům. Dostupný je i v 9místném provedení.

Rozměry

Objem a rozměry nákladového prostoru

Užitečné zatížení: od 920 kg do 1 163 kg u elektrické verze a až 1 350 kg u dieselové verze
Užitečný objem: až 6,6 m3

Vnější rozměry vozu peugeot expert

Délka: od 4,98 m L2 do 5,33 m L3
Šířka: 2,2 m včetně zpětných zrcátek
Výška: do 1,90 m L2

rozměry expert

Prověřená profesionální modelová řada

Velkoobjemový vůz, šasi s dvojkabinou, valník, sanitka, chladicí a obytný vůz, pohon všech kol, pojízdná prodejna nebo vůz pro přepravu osob se sníženou pohyblivostí… 

Emoce a výjimečnost

Užitkový vůz Expert plně vyhovuje každodenním potřebám. Má inovované místo řidiče, je efektivnější, disponuje funkcemi konektivity nejnovější generace a technologicky vyspělými asistenčními systémy řízení.

Široká nabídka asistenčních systémů řízení

Peugeot Expert je vybaven širokou škálou asistenčních systémů řízení, které přispívají k vyšší bezpečnosti na cestách. Systém upozornění na únavu řidiče, omezovač rychlosti a systém udržování v jízdním pruhu významně usnadňují řízení. Automatické nouzové brzdění s funkcí detekce chodců a cyklistů zajistí ještě vyšší bezpečnost provozu. Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go a asistent pro sjíždění z kopce ve spojení s funkcí Grip Control navíc zaručují plynulou jízdu a dokonalé jízdní vlastnosti i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Místo řidiče

10″ barevný digitální přístrojový panel nabízí přizpůsobitelné zobrazování informací.

Na centrálním dotykovém HD displeji se díky funkci Dynamic Surround Vision zobrazuje pohled na okolí vozu v reálném čase. Optimalizovat spotřebu energie umožňuje 3úrovňový systém rekuperace, který se ovládá páčkami pod volantem.

Maximální konektivita

Na dotykovém displeji je vše v dosahu řidiče – od rádia až po navigaci. Rovněž zde můžete ovládat určité funkce svého chytrého telefonu díky bezdrátovému připojení k Apple CarPlay či Android Auto.

Maximální konektivitu zajistí online 3D navigace TomTom s automatickými aktualizacemi OTA, bezdrátové dobíjení telefonu, jakož i dvě USB zásuvky.

Variabilní interiér 

Nový Expert nabízí různé možnosti uspořádání interiéru, která odpovídají požadavkům a specifikům vaší profese.

 • Boční posuvné dveře usnadňují manipulaci s nákladem.
 • Díky hands-free přístupu můžete odemykat i zamykat dveře bez nutnosti použít klíč, a to i při zapnutém motoru.
 • Užitný objem dosahuje až 6,6 m3, užitečné zatížení 1 163 kg
 • Dieselová verze až 1 350 kg.  a tažná kapacita je 1 000 kg.
 • Výška nepřesahuje 1,9 m, což umožňuje vjezd i do podzemních garáží.

expert interiér

Dojezd až 350 km

Aby se Peugeot Expert co nejlépe přizpůsobil firemním potřebám, je vybaven dvěma typy baterií: 50 kWh a 75 kWh. Dosahuje dojezdu až 350 km podle WLTP při maximálním výkonu 100 kW, takže se můžete bez obav vydat i na další trasy.

Styl

Nový Peugeot Expert se stane důstojnou vizitkou vaší firmy!

 Modernizovaná příď s novým logem ve spojení s full LED světlomety mu dodává na eleganci. Výjimečnou osobitost a vyšší aerodynamiku i bezpečnost zajistí optimalizovaný tvar předního nárazníku.

Další vozy z této třídy

  Jméno a příjmení*
  Telefonní číslo*
  Vaše zpráva