e-Expert Combi

Peugeot Expert Combi unikátně kombinuje komfortní přepravu cestujících s úsporným provozem a lehkým ovládáním. Stane se dokonalou vizitkou pro vaši firmu. Je dynamický a zároveň elegantní a při vaší práci bude tím nejlepším spolehlivým partnerem.

Možnost výběru

Velkoprostorový vůz je nabízen ve třech provedeních – třech různých délkách karoserie. Verze L1 je kompaktní, ale přesto pojme až 9 cestujících. Díky délce 4,6 metrů oceníte manévrování s tímto vozem. Verze L2 pak disponuje délkou 4,95 metrů a nejdelší L3 je 5,30 metrů dlouhý. Peugeot Expert combi nabízí prakticky navrženou vnitřní výbavu, kterou oceníte při dlouhých cestách, stejně jako komfortní nakládání zavazadel. 

Praktické uspořádání

Expert Combi poskytuje velmi dobrou dostupnost ke třem řadám sedadel s minimem potřebných úkonů pro jejich úpravu. Přístup k zadní lavici je umožněn díky pohodlnému sklopení prostředních sedadel. Nastupování a vystupování nikdy nebylo snazší.

Efektivní platforma

Vůz využívá novou modulární platformu, která minimalizuje výrobní procesy i při konstrukci robustního vozidla. Tuto platformu ocení především cestující díky nízké úrovni hluku a vibrací. Dalším důležitým faktorem je bezpečnost, kterou Expert Combi zaručeně díky své konstrukci poskytuje. Při řízení oceníte přesné a lehké ovládání unikátní pro třídu osobních dodávek.

KTERÝ VELKOPROSTOROVÝ VŮZ Z NAŠÍ ŠIROKÉ NABÍDKY JE PRO VÁS TEN SPRÁVNÝ?

e-EXPERT e-TRAVELLER
Combi Active Allure Business VIP
Dostupné délky karosérie L1 / L2 / L3 L2 / L3 L2 / L3 L2 / L3
Elektromotor (baterie) 136 k
(50 kWh/75 kWh)
136 k
(50 kWh/75 kWh)
136 k
(50 kWh/75 kWh)
136 k
(50 kWh/75 kWh)
Standardní uspořádání sedadel 3 + 3 + 3 2 + 3 + 3 2 + 3 + 3 2 + 2 + 2
Maximální počet sedadel 9 8 8 7 (2 + 2 + 3)
Kolejnice pro posuv sedadel ano ano ano
Standardní čalounění sedadel Látka Mica Látka Cran Kůže Kůže
Plastové obložení interiéru ano ano ano
Klimatizace Manuální Manuální Automatická Automatická

Více informací o voze se dozvíte v dokumentech:

Další vozy z této třídy

    Jméno a příjmení*
    Telefonní číslo*
    Vaše zpráva