308

Nový Peugeot 308 zaujme výjímečným a ušlechtilým vzhledem. Přepracovaná výrazná část přední části vozu s inovovanou kapotou navazující na vertikální masku chladiče se šachovnicovou mřížkou a sportovním dynamickým nárazníkem jsou charakteristickými znaky pro novou 308.

Kabina Peugeot 308 je kompletně navržena tak, aby ve Vás probudila ryzí potěšení z jízdy. Kompaktní kožený volant, vyvýšený digitální přístrojový panel a kapacitní dotykový displej, které jsou součástí plně digitálního místa řidiče, zprostředkují ještě intuitivnější a dynamičtější řízení.

Nechte se okouzlit čistým a vytříbeným interiérem s exkluzivní čalouněním a precizním zpracovníním jednotlivých prvků. Ergonimicky tvarovaná sedadla s potahy z příjemných materiálů Vám zajistí na předních i zadních sedadlech pohodlnější cestování než kdykoliv předtím.

Díky Peugeot kombinaci (Peugeot Full LED Technology) předních světlometů Full LED s automatickou výškovou regulací, mlhových LED světlometů s funkcí přisvícení do každé zatáčky a dynamických LED směrových světel  přehlédnete Peugeot 308 ve dne ani v noci.*

Pro vyšší výkon a maximální potěšení z jízdy může být Peugeot 308 vybaven benzinovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi poslední generace. K dispozici je také ve verzi s 6 stupňovou převodovkou MAN6 nebo s automatickou 8 stupňovou převodovkou EAT8i, která se vyznačuje rychlým a plynulým řazením převodových stupňů.

Peugeot 308 je v nabídce s nejmodernějšími asistenčními systémy řízení jako jsou adaptivní tempomat, Active Safety Brake, upozornění na riziko kolize nebo aktivní sledování mrtvého úhlu.* Na dlouhých cestách oceníte například možnost sledování pozornosti řidiče, tempomat a omezovač rychlosti s doporučením maximální povolené rychlosti, automatické přepínání dálkových světlometů, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu atd. Vaše parkování bude ještě bezpečnější se systémem Visiopark 1 nebo Park Assist.*

Více informací o voze se dozvíte v dokumentech:

*Některé funkce jsou dostupné podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo nejsou k dispozici.

Další vozy z této třídy

Objednat testovací jízdu
Mám zájem o obchodní nabídku
Menu