408

Nový Peugeot 408 – inspirativní vzhled fastbacku. Elegance. Nejnovější generace Peugeot i-Cockpit®. Možnost volby mezi benzinovým motorem a plug-in hybridním pohonem.

Design

Atraktivní křivky nového vozu Peugeot 408 jsou charakteristické svou dynamikou a inspirativním vzhledem vycházejícím z fastbacku. Moderní styl a elegance ho v provozu jednoznačně zviditelní. Vyšší světlá výška při zachování optimálních rozměrů, sportovní silueta a plynulé linie zdůrazňují jeho aerodynamiku.

Zajímavě tvarovaný nárazník. Inovativní Full LED nebo 3D Full LED světla s kresbou lvích drápů. Zkosená záď evokující šelmu ve skoku optimalizuje proudění vzduchu kolem vozu pro maximální aerodynamiku.

Při pohledu zepředu okamžitě zaujme dlouhá kapota s výrazným lemováním připomínajícím zvednutá křídla. Moderní masce chladiče zdobené lamelami v barvě karoserie  vévodí nové logo Peugeot. Černé dekorativní prvky obklopují denní světla připomínající tesáky šelmy a zdůrazňují robustnost přídě.

Extrémně úzké Full LED přední světlomety se svým moderním provedením odpovídajícím současnému trendu značky zajišťují lepší viditelnost a snadnější a bezpečnější jízdu v noci díky technologii PEUGEOT MATRIX LED.

Nový PEUGEOT 408 je dostupný se širokou nabídkou 17″ až 20″ kol z lehkých slitin, které je možné zvýraznit speciálními vložkami. Naprosto jedinečná 20″ kola působí velmi elegantně, když vůz stojí, a při nízkých rychlostech vytvářejí výrazný vizuální efekt.

Boční ochranné lišty na dveřích zajistí spolu s lemováním blatníků a plastovou spodní částí zadního nárazníku vyšší ochranu a dodávají vozu na robustnosti.

Interiér vozu

PEUGEOT i-Cockpit® nejnovější generace s kompaktním volantem s integrovanými ovladači, 3D  přístrojovým panelem s 10″ digitálním displejem a 10″ HD centrálním displejem nabízí dokonalou ergonomii a technologie nejnovější generace.

Místo řidiče vycházející z hatchbacku v kombinaci s vyšší světlou výškou nového vozu PEUGEOT 408 vám zajistí nový pohled na cestování.

Přední i zadní sedadla nového vozu PEUGEOT 408 poskytují maximální komfort. Cestující vzadu mají dostatek místa pro pohodlné cestování. Centrální konzola obsahuje velké množství odkládacích míst pro vše potřebné.

Nové plně konfigurovatelné ovladače i-Toggles  umožní rychlý a intuitivní přístup k nejdůležitějším funkcím vozu.Nakonfigurujte a uložte zobrazení displeje, barevnost a preference nastavení.

Zažijte nový rozměr pohodlí za volantem nového vozu PEUGEOT 408:

 • LED ambientní osvětlení
 • Systém Hi-Fi Focal® PREMIUM
 • AQS (Air Quality System: Specifický systém filtrování vzduchu) a systém Clean cabin čistí vzduch v kabině.

Motor a technologie

Možnost volby mezi benzinovým motorem a plug-in hybridním pohonem.

Kompletní nabídka asistenčních systémů řízení pro vyšší pohodlí a jistotu za volantem:

 • Poloautonomní jízda s novým paketem Assist Drive Assist 2.0
 • Automatické nouzové brzdění
 • Snadnější parkování se systémem Vision 360°
 • Sledování mrtvého úhlu s delším dosahem 75 m

Infotainmentový systém nejnovější generace PEUGEOT i-Connect pro ještě větší radost z jízdy:

 • Konektivní služby přinášející to nejlepší ze světa chytrých telefonů a online aktualizací
 • Online navigace obohacená o služby TomTom® s aktuálním dopravním zpravodajstvím a upozorněním na nebezpečné zóny
 • Bezdrátová funkce Mirror Screen

S plug-in hybridními vozy můžete jet, kamkoli chcete včetně nízkoemisních zón. Benzinový motor PureTech 130 Eat8 S&S kombinuje výkon s maximální účinností.

*Některé funkce jsou dostupné podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo nejsou k dispozici.

Další vozy z této třídy

  Jméno a příjmení*
  Telefonní číslo*
  Vaše zpráva