Nová 308 SW

Nový Peugeot 308 SW je kompaktní rodinný vůz, jehož velkorysý prostor a moderní design přímo vybízejí k výletům. Nechte se inspirovat jeho expresivním nekonformním stylem a technologiemi nejnovější generace, které si kladou za cíl zintenzivnit radost z jízdy. Zvolte pohon svého nového vozu PEUGEOT 308 SW a rozhodněte se pro benzinový či naftový motor nebo plug-in hybridní pohon.

Design

Nový PEUGEOT 308 SW s novým logem uprostřed inovované vertikální masky chladiče zaujme robustním vzhledem, který je umocněn prodlouženou kapotou a dozadu posunutým čelním sklem.

Odvážné proporce, expresivní styl a důrazný, smyslný design odhalují jeho asertivní a jedinečnou osobnost popírající stereotypy při zachování výjimečné praktičnosti i variability.

Elegantní kompaktní silueta dává tušit prostorný interiér, vykresluje sportovní a dravé linie vhodně doplněné chromovanými prvky, propracovaným světelným podpisem a novým logem značky PEUGEOT.

Motor a technologie

Vychutnejte si výborné jízdní vlastnosti, snadné ovládání a potěšení z jízdy za volantem nového kompaktního kombi Peugeot 308 SW. Vyzkoušejte poloautonomní řízení kombinující adaptivní tempomat i s funkcí Stop & Go a aktivní systém udržování vozu ve zvoleném jízdním pruhu.

Pro ještě vyšší bezpečnost a maximální pohodlí je k dispozici velké množství podpůrných prvků řízení nejnovější generace a nových technologií:

  • nová zpětná parkovací kamera HD 180°
  • 360° parkovací asistent se čtyřmi kamerami
  • hlídání mrtvého úhlu s delším dosahem

Více informací o voze se dozvíte v dokumentech:

*Některé funkce jsou dostupné podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo nejsou k dispozici.

Další vozy z této třídy

    Jméno a příjmení*
    Telefonní číslo*
    Vaše zpráva