Nová 508 SW

peugeot_508sw

Nový Peugeot  508 SW je luxusní kombi vyšší třídy s fascinujícím designem a komfortem na úrovni limuzíny. Nabízí velkorysý prostor a technologickou výbavu na té nejvyšší úrovni. Nový Peugeot 508 SW si zakládá na svém energickém a sebevědomém vzhledu a moderní atletické siluetě.

Je ztělesněním špičkového rodinného vozu, který kombinuje komfort velkého luxusního automobilu, prostornost kombi a sportovní charakter kupé… Dokonale snoubí potěšení z jízdy s praktičností. Připravte se na neobyčejné cestovní zážitky, ať už zvolíte plug-in hybridní pohon či dieselový motor.

Design

JEŠTĚ RADIKÁLNĚJŠÍ VZHLED

Nové logo a typické 3 vrypy lvích drápů výrazných předních LED světlometů Peugeot Matrix a Full LED zadních světel. Nový model 508 představuje Peugeot budoucnosti. Na první pohled ho odlišuje nízká zkosená karoserie inspirovaná modely kupé a unikátní styl přídě.

MAXIMÁLNÍ EMOCE

Nový Peugeot 508 poskytuje díky technologiím nejnovější generace jedinečné zážitky z jízdy, které jsou typické pouze pro prémiové vozy.

peugeot-508-sw-zadek

PEUGEOT I-COCKPIT

Ujměte se řízení ve futuristické kabině Peugeot i-Cockpit® s kompaktním volantem, konfigurovatelným digitálním displejem, centrálním HD dotykovým displejem a elegantními ovladači připomínajícími klávesy.

Díky bezdrátové technologii Mirror Screen se kompatibilní aplikace z vašeho chytrého telefonu zobrazují přímo na centrálním dotykovém displeji vozu.

ADAPTIVNÍ TLUMIČE

Nový Peugeot 508 je vybavený nejnovějšími technologiemi. Díky přesnému řízení, příkladnému komfortu, dokonalým jízdním vlastnostem a třem režimům adaptivního odpružení: normal, komfort a sport, přináší toto prémiové kombi ještě vyšší radost z jízdy.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

Nový PEUGEOT 508 SW využívá kompletní škálu asistenčních systémů řízení:

 • Poloautonomní jízda s paketem Drive Assist Plus
 • Parkovací asistent Vision 360°
 • Sledování mrtvého úhlu
 • Night Vision pro optimální viditelnost v noci

KOMFORTNÍ INTERIÉR

Vychutnejte si nebývalý komfort nového vozu Peugeot 508 SW na předních i zadních sedadlech:

 • Velké střešní okno, které dosahuje až do zadní části vozu, příjemně prosvětluje interiér a vyvolává pocit většího prostoru.
 • Prémiový Hi-Fi systém FOCAL® vybavený 10 reproduktory pro dokonalý smyslový zážitek

DOKONALÁ ELEGANCE

Elegantní bezrámová okna a nová; kola EPHERRA dokonale ladí s čistými liniemi vozu. Toho bylo dosaženo díky profesionální koncepci zaměřené na nekompromisní kvalitu a estetiku: vyváženost proporcí, povrchové úpravy a celkové zpracování byly precizně propracovány tak, aby byl každý detail naprosto dokonalý.

peugeot-508-sw-rozmery

Další vozy z této třídy

  Jméno a příjmení*
  Telefonní číslo*
  Vaše zpráva