Nový Boxer

boxer new

Nový Peugeot Boxer představuje vrcholnou užitkovou řadu, která kombinuje robustnost, prostornost a moderní technologie pro maximální pracovní efektivitu. Svého času se vozidlo vyznačuje dynamickým designem, který nejenže poskytuje praktické využití prostoru, ale také přitahuje pozornost svou elegantní formou.

Nový Peugeot Boxer spolehlivý, stejně jako vy!

Díky inovovanému vzhledu, variabilnímu vnitřnímu prostoru či modernizované výbavě je Peugeot Boxer dokonalou volbou pro podnikatele, kterým záleží na výkonu a svobodě pohybu. 

Nabízí dieselový či 100% elektrický motor | Nové spolehlivé motory 2.2 blue HDI | Moderní interiér s 10″ digitální displejem | Nyní i s automatickou 8 st. převodovkou | Full-led světlomety | Až 17 m3 prostoru nebo 1,4 tuny nákladu

Diesel

 • Užitečné zatížení: až 1 400 kg
 • Užitečný objem: 17 m3
 • Nové spolehlivé motory BlueHDi s výkonem až 180 k
 • Nyní také s automatickou 8 st. převodovkou

Elektromobil

 • Dojezd v plně elektrickém režimu: až 420 km WLTP
 • Doba dobíjení: 55 minut z 10 – 80 % dojezdu
 • Kombinované emise CO2: 0 g/km
 • Výkon: až 200 kW (270 k)

Kapacita, styl a efektivita, bez ohledu na zvolenou profesi

Nový Peugeot Boxer přináší inovativní design exteriéru s optimalizovanou aerodynamikou, která zvyšuje efektivitu a estetiku vozidla. Přepracovaný interiér a řidičské místo jsou vybaveny moderními funkcemi konektivity, které zlepšují pohodlí a efektivitu řízení. Díky vysokému užitečnému zatížení a variabilitě je Boxer ideální pro širokou škálu pracovních a logistických úkolů. Verze E-Boxer nabízí dojezd až 420 km na jedno nabití, což umožňuje přístup do nízkoemisních zón a přispívá k ekologické udržitelnosti provozu.

Rozměry

Vnější rozměry 

Délka: L3 a L4
Šířka: 2,05 m
Šířka mezi podběhy: 1,42 m
Výška: H2 a H3

Prověřená profesionální modelová řada

Každá profese má svá specifika, a proto je Peugeot Boxer k dispozici v různých verzích a úrovních výbavy.

Váš přestavěný peugeot boxer

Modelová řada Boxer nabízí až 8 typů karoserií pro jakékoli využití a každou profesi. 

 • Pro přepravu zboží jsou určeny furgony s plechovou, prosklenou nebo částečně prosklenou kabinou a šasi s kabinou či dvojkabinou.
 • Valníky lze použít jako základ pro přestavbu.

Emoce a vyjímečnost

Peugeot Boxer spojuje emocionální přitažlivost a vynikající výkon díky svému přepracovanému interiéru, pokročilým funkcím konektivity a širokému spektru asistenčních systémů řízení. S vyšším dojezdem je ideální volbou pro každodenní profesionální nasazení, plně odpovídající nejvyšším pracovním nárokům.

Široká nabídka asistenčních systémů řízení

Nový Boxer je vybaven asistenčními systémy řízení nejnovější generace.

Díky adaptivnímu tempomatu s funkcí Stop & Go, systému udržování v jízdním pruhu a asistentu pro jízdu v kolonách bude jízda plynulejší a řízení méně únavné.

Vůz může být dále vybaven systémy varování před únavou řidiče, čtením dopravního značení, automatickým nouzovým brzděním s detekcí chodců a cyklistů či inteligentním omezovačem rychlosti atd.

Vnitřní komfort

Interiér byl přepracován tak, aby vám usnadnil každodenní pracovní činnosti.

10“ HD dotykový displej

Nový Boxerje vybaven komplexním infotainmentovým systémem, který se ovládá na velkém centrálním dotykovém displeji. Jeho součástí je i 3D online navigace TOM TOM a funkce bezdrátového připojení k Apple Car Play a Android Auto. Pro ještě vyšší pohodlí umožňuje palubní asistent hlasové ovládání hlavních funkcí vozu.  Prostor pro bezdrátové dobíjení chytrých telefonů se nachází uprostřed palubní desky v dosahu řidiče i spolujezdce.

Skutečně využitelný ložný prostor

Peugeot Boxer s objemem nákladového prostoru až 17 m3 a užitečným zatížením přes 1 300 kg je k dostupný v různých verzích.

Dojezd až 420 km

S výkonem až 200 kW a dojezdem 420 km se Peugeot e-Boxer přizpůsobí každému zadání a zefektivní vaše podnikání.Nabízí neomezený přístup do nízkoemisních zón, provozní a servisní úspory.

Další vozy z této třídy

  Jméno a příjmení*
  Telefonní číslo*
  Vaše zpráva