Nový Traveller

nový traveller

Nový Peugeot Traveller představuje ztělesnění luxusu a pohodlí ve formě elegantního a prostorného minivanu. Svého času se vozidlo pyšní špičkovým designem, který kombinuje dynamické linie s praktickými funkcemi pro maximální komfort cestujících. Interiér Travelleru nabízí flexibilní uspořádání sedadel a kvalitní materiály, což z něj činí ideální volbu pro rodinné výlety i firemní cesty.

Nový Peugeot Traveller představuje ztělesnění luxusu a pohodlí ve formě elegantního a prostorného minivanu. Svého času se vozidlo pyšní špičkovým designem, který kombinuje dynamické linie s praktickými funkcemi pro maximální komfort cestujících. Interiér Travelleru nabízí flexibilní uspořádání sedadel a kvalitní materiály, což z něj činí ideální volbu pro rodinné výlety i firemní cesty.

Nový Traveller s osobitým vzhledem, interiérem vybaveným funkcemi konektivity vnese do vašeho podnikání styl i energii. Přichází nejen v elektrické verzi s dojezdem až 350 km WLTP. 

traveller cockpit

Diesel

 • Kombinovaná spotřeba: 7,3 l/100 km
 • Kombinované emise CO2: 190 g/km
 • Motorizace: BlueHDi 180 S&S EAT8
 • Dojezd v plně elektrickém režimu: až 350 km WLTP

Elektromobil

 • Dojezd v plně elektrickém režimu: až 350 km WLTP
 • Doba dobíjení: 30 až 45 minut pro obnovu 80 % dojezdu
 • Kombinované emise CO2: 0 g/km
 • Výkon: 100 kW (136 k)

Vhodný pro jakoukoli činnost

Městské taxi či kyvadlová doprava, osobní přeprava nebo převoz osob se zdravotním postižením… Vybírejte z různých konfigurací, s až 9místným uspořádáním a výškou 1,90 m, která je ideální pro parkování, je TRAVELLER tím nejlepším partnerem pro podnikání.

Mobilní kancelář

Pohodlně se usaďte! Díky důmyslným úložným plochám, otočnému psacímu stolku, infotainmentu nejnovější generace a 2 USB zásuvkám se nový PEUGEOT TRAVELLER stává naprosto dokonalou mobilní kanceláří.

Maximální praktičnost

Hands-free ovládání bočních posuvných dveří významně usnadňuje nastupování.

Velmi praktický je rovněž velký nákladový prostor s objemem až 4 554 l a otevíratelné okno zavazadelníku.

Dojezd elektromobilu

Dojezd až 350 km WLTP

V procesu homologace – dojezd 350 km WLTP s baterií o kapacitě 75 kWh, dojezd 224 km WLTP s baterií o kapacitě 50 kWh. Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie budou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba dobíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu dobíjecí stanice/zásuvky. Více informací získáte u svého prodejce PEUGEOT nebo na peugeot.cz.  přispívá k většímu potěšení ze 100% elektrické jízdy: plynulá a tichá jízda spojená s rychlou akcelerací díky okamžitě dostupnému točivému momentu.

Rozměry

Vnější rozměry

Délka: 4,981 m Standard / 5,331 m Long
Šířka: 1,92 m bez vnějších zpětných zrcátek
Výška: 1,89 až 1,94 m 

Přepravní prostor vozu

Nový TRAVELLER je k dispozici ve dvou délkách a v až 9místném provedení. Přepravní prostor dosahuje objemu až 4 554 l a výška 1,90 m

Objevte paket Rodina

V rámci příplatkové výbavy.: dokonalá výbava na cesty s rodinou či přáteli. Vyšší pohodlí zajistí řada praktických funkcí: vyhřívaná přední sedadla, sluneční clony, stolky na opěradlech předních sedadel a další.

Emoce a dokonalost

Místo řidiče, konektivita, dostupnost, asistenční systémy řízení… Objevte nejnovější inovace vozu Peugeot Traveller navržené tak, aby vám usnadnily vaši každodenní podnikatelskou činnost.

Místo řidiče

Z vyvýšené pozice má řidič nového vozu TRAVELLER výborný přehled o okolním provozu. Digitální přístrojový panel s úhlopříčkou 10″ zobrazuje v reálném čase důležité informace o jízdě, včetně asistenčních systémů řízení a zbývajícího dojezdu. Velký 10″* centrální dotykový displej s HD rozlišením navíc podporuje širokou řadu možností konektivity.

Konektivita

Nový infotainmentový systém umožňuje přístup k funkcím konektivity pomocí ovladačů na volantu a hlasového ovládání:

 • Funkce bezdrátového zrcadlení zobrazuje obrazovku chytrého telefonu přímo na 10″ HD dotykovém displeji vozu
 • Online navigace TomTom 3D s online aktualizacemi
 • Bezdrátové dobíjení telefonu
 • 2 USB zásuvky

Variabilita

Peugeot Traveller je maximálně pohodlný a variabilní. Je k dispozici ve dvou délkách a několika verzích s až 9místným uspořádáním. Konfigurace sedadel naproti sobě v kombinaci s výsuvným skládacím stolkem nabízí nadstandardní komfort.

Asistenční systémy řízení

Pro vyšší bezpečnost je nový TRAVELLER vybaven nejmodernějšími asistenčními systémy řízení: 

 • Udržování ve zvoleném jízdním pruhu
 • Sledování pozornosti řidiče (úroveň 3)
 • Rozpoznávání dopravního značení

Dojezd v plně elektrickém režimu

 • Elektrický motor vozu PEUGEOT E-TRAVELLER nabízí až 350 km autonomie (WLTP).
 • 3 úrovně rekuperačního brzdění pomocí pádel na volantu vám umožní dobít baterii během zpomalování a optimalizovat tak váš dojezd.

Služby určené podnikatelům

Zjistěte více o nabídce financování Peugeot a pojistných smlouvách, záruce, asistenčních i poprodejních službách určených pro váš firemní vůz.

Služby a údržba

Soustřeďte se pouze na své podnikání! Využijte nabídku komplexních služeb PEUGEOT, které pokrývají záruku i běžný servis. Získáte tak nepřetržitou asistenci a garanci mobility za všech okolností.

Úvěr

V rámci úvěru si můžete nastavit délku splácení a přizpůsobit tak výši měsíčních splátek danému rozpočtu. Váš vůz lze financovat až do výše 100 % kupní ceny.

Operativní leasing

Rozšiřujete své podnikání? Nastavte si měsíční splátky dle potřeby. Splácení lze operativně upravovat a po jeho ukončení je možné vůz odkoupit.

Styl

Nový Traveller s novými výraznými koly a jedinečným modernizovaným vzhledem se světelným podpisem nové generace a novým logem Peugeot podpoří image vaší firmy. Pro větší pohodlí a více stylu doznaly výrazné modernizace rovněž dekorační prvky a čalounění interiéru

Další vozy z této třídy

  Jméno a příjmení*
  Telefonní číslo*
  Vaše zpráva