užitkové vozy

Nová řada užitkových vozů

Užitkové vozy Peugeot kombinují robustní konstrukci s moderním designem a vysokou úrovní komfortu. Jsou ideální pro podnikatele a profesionály díky své vysoké variabilitě a efektivitě při přepravě nákladu. Díky inovativním technologiím, jako jsou asistenční systémy řízení a moderní možnosti konektivity, poskytují nejen bezpečnost a spolehlivost, ale také pohodlí a ergonomii na každodenní pracovní cesty. Peugeot užitkové vozy jsou rovněž cenově dostupné v provozních nákladech, což z nich činí ekonomicky výhodnou volbu pro dlouhodobé nasazení.

PŘÍSTUP A PŘEPRAVNÍ KAPACITA

Užitkové vozy Peugeot se vyznačují vysokou variabilitou a všestranností, které dokáží splnit různé požadavky podnikatelských aktivit. Díky zadním dvoukřídlým dveřím a nízké nákladové hraně, jedné z nejnižších na trhu, je nakládání a vykládání nákladu snadné a efektivní.

KOMFORT A ODOLNOST

Dynamický design furgonů Peugeot spojuje robustnost užitkového vozidla s moderním designem. Mohutné nárazníky poskytují optimální ochranu vozu při plnění každodenních pracovních úkolů. Palubní technologie a asistenční systémy řízení zvyšují bezpečnost jízdy a nabízejí moderní možnosti konektivity. Propracovaná ergonomie, praktické odkládací prostory a velkorysá prostornost interiéru přispívají k celkovému komfortu a pohodlí během práce.

VÝKON A EFEKTIVITA

Užitkové vozy Peugeot poháněné dieselovými motory BlueHDi nabízejí nízkou spotřebu paliva a emise CO2. Kromě úsporného provozu přispívají i nízké náklady na údržbu díky spolehlivosti vozidel. Celkové náklady na používání v každodenním provozu jsou mimořádně konkurenceschopné.

partner furgon expert expert-polocombi

Partner Furgon

Expert Furgon

Expert Polocombi

Objevte více Objevte více Objevte více
expert-combi boxer new valník

Expert Combi

Boxer Furgon

Boxer Valník

Objevte více Objevte více Objevte více

Potřebujete poradit?

Neváhejte se nám ozvat. Ve VETO CZ jsme připravení Vám s čímkoliv pomoci.