Objednat servisní prohlídku

Předběžná technické kontrola

Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému překvapení a chcete mít jistotu úspěšného absolvování povinné technické prohlídky, nechte si u nás provést předběžnou technickou kontrolu.

Obsahem předbězné technické kontroly je speciální prohlídka Vašeho vozu, ze které získáte podrobnou zprávu o výsledcích kontroly, bezplatný rozpočet na opravy, které je doporučené provést pro úspěšné absolvování povinné technické prohlídky.

Technická kontrola musí být realizována do jednoho týdne od provedení oprav ve značkovém servisu Peugeot. Opravy doporučené na základě výsledků předběžné technické kontroly musejí být provedeny v servisu sítě Peugeot, náklady na ně nejsou součástí paušální ceny. Vozidlo musí být v den přistavení ke státní technické prohlídce ve stejném stavu jako po opravách provedených ve značkovém servisu Peugeot.

V případě, že Vaše vozidlo neprojde statní technickou kontrolou po naší prohlídce a provedení doporučených oprav v servisu Peugeot, garantujeme Vám proplacení nákladů spojených s nařízenou opakovanou prohlídkou.

Tato garance však nezahrnuje náklady spojené s opravami případných závad zjištěných při státní technické prohlídce, kvůli kterým byla nařízena opakovaná prohlídka.

Poptávkový formulář

    Jméno a příjmení*
    Telefonní číslo*
    Vaše zpráva