Objednat servisní prohlídku

Údržba klimatizace

Pomocí klimatizačního systému ve Vašem voze můžete regulovat teplotu v kabině vozu a odmlžovat okna. Klimatizace Vám také pomůže osvěžit vzduch v kabině a zachytat prach a pyl z ovzduší.

Aby byla životnost klimatizace co nejdelší doporučujeme ji zapnout alespoň jednou za 14 dní na dobu minimálně 10 minut, a to bez ohledu na roční období. Zároveň byste si měli nechat jednou ročně zkontrolovat pylový filtr a klimatizaci vyčistit.

Co zahrnuje čištění klimatizace?

Pokud si u nás objednáte tuto službu provedeme vyčištění vzduchového okruhu za pomoci speciálního spreje, který odstraní veškeré mikroorganismy z klimatizace a lehce provoní interiér Vašeho vozu.

V případě, že zjistíme zanesení pylového filtru provedeme taktéž jeho výměnu, aby nedošlo k šíření škodlivin a množení bakterií a mikrobů ve Vašem voze.

Další možností, jak zajistit čistotu ve Vašem voze je dezinfekce kabiny. Dezinfekcí kabiny se rozumí dezinfekce prostoru pro cestující za pomoci speciálního spreje, který na dlouhou dobu předchází vzniku zápachu a udržuje optimální výkon klimatizace. Odstraňuje bakterie (způsobující alergie), mikroby a nepříjemné pachy. Uvedená paušální cena je včetně práce.

Více informací o fungování a údržbě klimatizace se dozvíte v brožuře o klimatizaci a kabinovém filtru.

  • Cena za dezinfekci kabiny je 600 Kč. 
  • Cena za recyklaci chladiva je 1 000 Kč. 

Poptávkový formulář

    Jméno a příjmení*
    Telefonní číslo*
    Vaše zpráva